Анонси заходів

Чи мають безпритульні собаки право на життя?

Собаку називають вірним другом людини, помічником та охоронцем. Вона — перша тварина, яка була одомашнена і сталось це за багато тисячоліть до нашої ери. Але, на жаль, не всі люди можуть відповідати за тих, кого приручили. Тож, трапляється, що наші менші друзі стають непотрібними. Господарі тварин викидають їх на вулицю іноді ще зовсім маленькими або цілими сім’ями.

“Чи мають безпритульні тварини право на життя? Так, адже якщо собака стерилізована і не є агресивною — вона не загрожує людині. Деяких навіть беруть охороняти приватні території. Люди взагалі з радістю беруть  вже стерилізованих тварин, бо з ними менше проблем”, 

“Саме безвідповідальність людей є причиною цієї проблеми, а волонтери лише борються з наслідками. Важливо приділяти увагу просвітницькій роботі, проводити виховні бесіди з населенням, у школах викладати “уроки доброти” для дітей, аби і дорослі, і малі добре ставились до своїх домашніх улюбленців. Це допоможе зменшити ризики того, що люди позбавлятимуться тварин.  Ми повинні пам’ятати, що байдужість не може зарадити проблемі. Людина —розумна істота, яка вирізняється здатністю мислити. Так, ми маємо думати і піклуватись про тих, кого приручили, бо що як не це робить нас людьми?