Анонси заходів

Що потрібно зробити перед тим, як привести собаку додому?

Як тільки цуценя (або доросла собака) переступить поріг вашого будинку, ви відразу ж забудете про все, що було заплановано. Тому постарайтеся приготуватися до цього дня ще до придбання чотириногого друга. Є кілька речей, про які необхідно серйозно подбати до появи вашого нового улюбленця, щоб протягом перших днів його перебування у вашому домі можна було повністю присвятити йому себе.

Дві миски: одну для їжі, другу для води. Найкраще купити керамічну або з нержавіючої сталі – їх простіше очищати.

Нейлоновий або шкіряний поводок і нашийник. Для того, щоб навчити вашу собаку спокійно гуляти на повідку і не тягнути його з усієї сили, цілком можливо, буде потрібно придбати м’який намордник. Це полегшить процес дресирування і привчання до повідця і не дозволить великій дорослій собаці збити вас з ніг.

Супутні товари для догляду за шерстю (грумінг).

Забавні і абсолютно безпечні для собаки іграшки, в тому числі стимулюючі рухову активність.

Лежанку. У магазинах представлений величезний вибір ліжечок для собак, тому у вас є можливість підібрати ту, яка ідеально підходить за розміром вашому улюбленцю, а також відповідає його темпераменту (наприклад, деякі лежанки легше порвати, ніж інші). Який би тип ліжечка ви не вибрали, встановіть його в тихому і спокійному місці вашого будинку, подалі від шуму і протягів.

Домашній вольєр з сітки або коробку. Пам’ятайте: цуценятам дуже подобаються всілякі корзини та ящики, які вони можуть перетворити в свій власний неприступний замок. Якщо ви накриєте коробку ковдрою і покладете в неї лежанку, то ця споруда стане справжнісіньким кублом для вашого вихованця, в якому він зможе сховатися і відпочити, якщо йому захочеться тиші і спокою. Крім того, облаштування подібних ящиків і коробок неодмінно допоможе вам прискорити процес навчання вашого чотириногого друга, так як цуценята не люблять, щоб їх потаємне лігво було брудним, а значить, вони швидше навчаться дотримуватися чистоти не тільки в своєму укритті, а й в усьому домі .

Корм. Дізнайтеся у заводчика або в собачому притулку, чим ваше цуценя харчувалося раніше, і постарайтеся підтримувати даний раціон як мінімум протягом тижня. Згодом ви зможете перевести його на новий раціон, якщо на те є вагомі підстави.