Новини

На підприємство підкинули маляток

Маляток “добрі” люди підкинули під наше підприємство, так більшість позбавляється від небажаного приплоду своїх домашніх собак, замість того, щоб стерилізувати їх. Ці люди не замислюються про те, що більшість цуценят гинуть на вулиці під колесами машин, від рук нелюдів, в муках помирають від хвороб. У домашніх тварин на жаль немає шансів взагалі.
Люди, будь ласка, задумайтеся.
Стерилізуйте своїх вихованців, та не прирікайте їх дітей на вірну смерть! На всіх не вистачає добрих рук.
Цим діткам пощастило, їх вчасно помітили і забрали на підприємство. Але їм потрібен не тимчасовий, а постійний будинок з люблячими господарями.
Подивіться на них, вони такі милі та беззахисні. Але дуже скоро вони виростуть та стануть захисниками і вірними друзями для своїх сімей.
“Добрі люди” не забувайте, згідно з прийнятим законом, жорстоке поводження визначається як “знущання над тваринами, в тому числі бездомними, що спричинило муки, завдало їм фізичні страждання, тілесні ушкодження, каліцтва або призвело до загибелі”. Також мова йде про нацьковування тварин одна на одну або на інших тварин, залишення домашніх і сільськогосподарських тварин напризволяще, в тому числі порушення правил утримання тварин.
Знайте, наступного разу ви можете потрапити в не дуже хороше положення, якщо ми Вас побачимо, буде викликана поліція!