Інформація про проблемних тварин, які сьогодні знаходяться у нас на підприємстві 28.10.2020р.


Наше підприємство «Щасливі тварини» займається стерилізацією безпритульних тварин і знаходить їм будинок.
Ми неодноразово писали в ФБ і на нашому офіційному сайті про те, що можемо, як виняток, на кошти від пожертв небайдужих людей або любителів тварин, надавати необхідну невідкладну медичну допомогу або надати послугу перетримки для бездомної тварини на час його лікування в приватній клініці.
Але надати притулок надовго, можливості у нас немає. По-перше буде зайнято місце собак, які потребують стерилізації, а по-друге з’являється дуже багато тварин від яких відмовляються люди в силу якихось своїх життєвих обставин і приносять тварин нам. Так, звичайно ми могли б відмовити будь-якому з тих, хто прийшов в наданні постійного місця для їх тварини, але в більшості випадків ці тварини будуть залишені на вулиці
Деякі тварини, які потрапили на наше підприємство в силу своїх особливостей не можуть бути випущені в навколишнє середовище або прилаштовані в нові будинки. Це старі тварини, тварини які мають каліцтва, отримані в результаті ДТП або постраждалі від рук людини.

Ось деякі з них:
Монті – Кобель йому близько 7 років, мешкав в центральній частині міста, часто заходив в міський сквер і в результаті вкусив людину. Ми не знаємо за яких обставин це сталося, але заявки надходили про його агресивну поведінку не раз і тому Монті вже третій місяць перебуває у нас на підприємстві. Так, він звик до наших співробітників він зовсім не агресивний в сьогоднішніх умовах, звик до свого місця, але … Випустити його на вулицю ми не можемо. Характер собаки непередбачуваний і є ймовірність того, що контактуючи з людьми на вулиці (а люди різні бувають) він може проявити агресію.
Соня – довгожитель нашого підприємства. Живе у нас з часів відкриття. Їй близько 10 років, вона потрапила в ДТП в результаті чого кістки передньої кінцівки зрослися неправильно і вона кульгає. В умовах мандрівного життя Соні буде складно вижити.
Гарік – молодий кобель, близько 2-х років, глухий. Мешкав у вуличному середовищі, біля магазину, може бути собакою-компаньйоном, не дивлячись на свою глухоту він відмінно бачить і може охороняти територію. Ласкавий і добрий.
Принцеса – собака-дівчинка, вік до 1 року. Потрапила до нас після, імовірно, неодноразового фізичного насильства з боку людини. В результаті чого була отримана травма прямої кишки і частково атрофовані м’язи задніх лап. Собака має велику психологічну травму. Незважаючи на цю жахливу ситуацію собака тягнеться до людей, не проявляє агресію і дуже ласкава.
Битий – молодий кобель, після ДТП, імовірно з поламаною лопаткою і численними травмами м’яких тканин. На все життя залишиться кульгавим. При цьому він веселий і компанійський хлопець.
Рябий – старий пес з онкологією. При кастрації пухлина була видалена, але можлива наявність метастаз в життєво важливих органах. Собака вимагає постійного спостереження ветеринара і не може бути випущена в навколишнє середовище.
Велика відповідальність та моральнє і фінансове навантаження, лягає на людей, які вирішуються дати притулок старій або хворій тварині … Бачити його страждання, допомагати йому гуляти і забезпечувати ветеринарний і повсякденний догляд.
Але … такі люди все ж таки є !!! Ми віримо в це !!!