Новини

Про стан здоров’я Рябчика

У статті від 29.10.2020 про проблемних тварин у нас на підприємстві ми згадували Рябчика. Можливо ви цікавитеся його долею? З цією собакою все добре, він прекрасно переніс операцію з видалення пухлини, відпочиває, лащиться і смачно їсть. За візуальним оглядом та анамнезу ветеринари підприємства поставили попередній діагноз венерична або трансмісивна саркома собак.
Розповім трохи про це захворювання. Як ви вже швидше за все здогадалися, передається це захворювання статевим шляхом, але так як собаки часто взаємодіють з попами один одного для того щоб передати інформацію і познайомиться, то бувають випадки контактної передачі вірусних клітин і утворення пухлин на носі, наприклад. Для людей ця онкологія абсолютно не є небезпечною. За своїм складом пухлина вважається злоякісної, але мало метастазуючою. Як з’ясували шляхом численних досліджень тільки хірургічне лікування не дає 100% рецидиву, тому йому потрібна хіміотерапія …
Найголовніше, що після кастрації наш Рябчик не є небезпечним для оточуючих його собак, а якщо нам вдасться провести хіміотерапію завдяки вашим пожертвам, то у нього буде ще і шанс на повноцінне собаче життя.
Давайте тримати кулачки за його здоров’я і сподіватися на краще!