Новини

Терміново потрібна діагностика і лікування тварини

По дзвінку зоозахисників-волонтерів наше підприємство виїхало на виклик, де знаходилася бездомна собака з кровотечею. Собаку забрали на КП “Щасливе тварини”. За номером кліпси в базі реєстрації бездомних тварин з’ясували, що вона була простерилізована у нас в серпні 2020 року і випущена в місце вилову на вул. Мисливську.
Після огляду ветеринара сьогодні, з’ясувалося, що у собаки травма очеревини внаслідок механічної дії (імовірно удар ногою або якимось предметом). Їй надано невідкладну ветеринарну допомогу. Але поставити точний діагноз або обстежити в умовах карантинного майданчика ми не можемо. Для обстеження, собаці необхідна діагностика УЗД. Давайте разом рятувати тварину !!!
Так само нагадуємо, що на підприємстві існує план вилову і стерилізації собак, який ми зобов’язані виконувати. Наша мета регулювати (зменшувати) кількість бездомних тварин на вулицях міста за програмою Вилов-Стерилізація-Випуск.
ВОЛОНТЕРИ !!! Зоозахисники !!! ДОПОМАГАЙТЕ НАМ В ТАКИХ СИТУАЦІЯХ !!! Ми завжди раді бачити вас у себе на підприємстві. Давайте спільно надавати тваринам посильну допомогу.
Можна допомогти відправивши невелику суму пожертвувань на наш розрахунковий рахунок UA303354290000026006054018904, код ЄДРПОУ 41083518