Новини

Приїджали неповнолітні суб’єкти пробації, які перебувають на обліку в секторі ювенальної пробації м. Маріуполь філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, в супроводі старшого інспектора та психолога з ласощами для наших підопічних

28.12.2020 нас відвідали неповнолітні суб’єкти пробації, які перебувають на обліку в секторі ювенальної пробації м. Маріуполь філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, в супроводі старшого інспектора Трамбовецький Наталії Іванівни та психолога Зінченко Тетяни Геннадіївна. Наші нові друзі принесли гостинці для собак у вигляді м’ясних продуктів.
Співробітниками підприємства була проведена лекція на тему поведінки з безпритульними тваринами. Ветеринар розповів навіщо необхідна стерилізація, і багато іншого про свою роботу. Також ми акцентували, що тварина – це не іграшка і потрібно нести відповідальність за тих, кого приручили.
Проведення таких заходів досягають мети нейтралізації негативних соціальних впливів, сприяють організації корисного дозвілля, формуванню позитивного спрямування підлітків, встановлення їх моральної свідомості.