Новини

МКП “Щасливі тварини” та волонтери врятували поранену собаку!

МКП «Щасливі тварини» знаходять будинок більше 30 тваринам на місяць. Наша мета – сформувати належне ставлення до навколишнього середовища і привернути суспільну увагу до вирішення проблеми великої кількості бездомних тварин гуманними методами. Нещодавно до «Щасливих тварин» привезли собаку, яку підстрелили.

Маленька Ніка

За словами ветеринара Ольги Шабан, її привезли 24 березня: «В результаті отриманих травм у неї були виявлені патології. Ми зробили рентген і вирішили робити їй операцію. Завдяки волонтерським засобам нам це вдалося », – зазначила вона.

З любов`ю до ближнього…
Ветеринарний лікар Шабан О.М.

Підприємство було створено міською радою з метою врегулювання кількості бездомних тварин на вулицях. На підприємстві тварин стерилізують, а потім випускають на вулицю або віддають у добрі руки. У притулок надходять тварини з важкими долями. Це собаки після ДТП, смерті своїх господарів і постраждалих від людської жорстокості.

«Ми не можемо обмежиться виконанням виробничих завдань. Наші співробітники лікують тварин і після робочого дня. У випадку з цією собакою, ми її обстежили і якщо собака ще надалі потребуватиме ветеринарної допомоги, волонтери готові допомагати нам і далі. Зараз йде післяопераційна реабілітація, яка триватиме місяць, а після ми плануємо займатися пошуком господарів для неї», – розповіла керівник МКП «Щасливі тварини» Олена Швидка.

Директор Швидка О.В.