Статті

Не гальмуй – стерилізуй!

Стерилізація? Так!

Стерилізація – один із найбільших виявів любові та турботи до свого домашнього хвоста. І сьогодні ми вкотре спробуємо вас у цьому переконати:

1️⃣ Це жорстоко!

🔹 Жорстоко топити кошенят і цуценят, викидати заклеєними у коробках, залишати на вулиці чи в лісі на голодну смерть.

🔹 Жорстоко розмножувати тварин, коли у притулках, у волонтерів та на вулиці чекають свій шанс на порятунок сотні та тисячі тварин.

2️⃣ Це позбавляє тваринку радості материнства

🔹 Розмноження для тварин – виключно природна потреба, що базується на інстинкті, вони не отримують задоволення від процесу, як деякі люди, які мріють стати батьками.

3️⃣ Стерилізовані тварини страждають від ожиріння, стають ледачими

🔹 Стерилізація ніяк не впливає на характер тварини, якщо до операції собака був відмінним охоронцем, таким залишиться і після.

🔹 Якщо контролювати раціон тварини й підтримувати необхідну фізичну активність – вона буде у хорошій формі.

4️⃣ Запобігти народженню небажаних тварин можна даючи спеціальні таблетки

🔹Насправді такі засоби є надзвичайно згубними для організму тварини. Вони призводять до онкології.

5️⃣ Стерилізація шкодить здоров’ю тварини

🔹Насправді вчасно стерилізована тварина живе на 3-5 років довше, ніж не стерилізована завдяки тому, що не зношується ендокринна система.

🔹Пологи виснажують організм тварини та призводять надалі до захворювань, серед яких простатит, піометра, кісти та пухлини на яєчниках, матці і яєчках.

🔹При постійній тічці й одночасному утриманні від статевого контакту розвиваються небезпечні захворювання.6️⃣ Стерилізація є складною й болісною, що потребує тривалого догляду

🔹 Стерилізацію не можна назвати складною процедурою. Розріз невеликий, втручання мінімальне. Позитивних моментів значно більше.

🔹Щоби довірити тваринку справді компетентному фахівцю, варто поцікавитись рекомендаціями місцевих волонтерів та зоозахисних організацій – вони знають, до кого краще звернутись.

7️⃣ Але ж я прилаштую кошенят/цуценят у добрі руки!

🔹 Ви можете контролювати лише свої вчинки, а у людей, яким ви довірили тварину може статися, що завгодно, ви не зможете контролювати та відстежувати долю кожного.

🔹Якщо ви можете прилаштувати кошенят чи цуценят у добрі руки, допоможіть знайти дім тим тваринам, які вже народилися й страждають на вулицях міста.

Уже стерилізували свого хвостика?

https://www.facebook.com/917592118296008/posts/3742085255846666/