Статті

Продовжуємо рубрику “Щаслива історія тваринки”

Друзі, ви напевно пам’ятаєте песика Майло.

Ще малим щеням в серпні минулого року, він потрапив до нас на підприємство. Його принесли підлітки та розповіли, що знайшли його на вулиці, але, на жаль, не можуть залишити собі.

Ми відразу розпочали пошук господарів, адже песик був бездоганно чистим, тому, скоріш за все, щойно загубився. В той же час, у співробітників з’явилося відчуття того, що підлітки розповіли неправдиву історію.На жаль згодом здогадки підтвердились, це був їхній песик, якого вони більше не змогли доглядати. Тому ми розпочали пошук нових більш відповідальних господарів.

Новий господар знайшовся дуже швидко, ми раділи, але недовго. Майло знову потрапив на підприємство по заявці місцевих жителів. По дзвінку господарям ми зрозуміли, що він їм більше не потрібен, адже ми його кастрували.

Знову розпочалися пошуки нового господаря… Одного дня на підприємство завітав чоловік з дитиною, які дуже переймалися, що Майло могли забрати вже інші люди і вони могли спізнитися. Виявилось, що вони знають господарів і підгодовували песика коли він жив поряд. Побачивши що тваринка знаходиться у нас та шукає нових господарів, вирішили забрати його собі.

Господарі дійсно відповідальні люди, ми тримаємо з ними зв’язок, та нарешті радіємо, що всі пригоди та зради в житті цього неймовірно гарного пса скінчилися.