Новини

Закінчено підрахунок тварин у м. Маріуполь

Закінчено підрахунок тварин у м.Маріуполь. Підрахунок проводився за ініціативою МКП «Щасливі тварини», згідно програми міжнародної організації захисників тварин “Animal-ID”. Програма підрахунку тварин застосовується у містах України, які ведуть роботу щодо регулювання чисельності тварин гуманними методами, досліджують популяцію безпритульних тварин та бажають вдосконалити роботу у напрямку зниження їх чисельності. Програма дозволяє отримати дані про тварин, які мешкають на вулицях міста, дати оцінку діяльності підприємства щодо темпів проведення стерилізації та інформацію про потенційно власницьких тварин, які утримуються неналежним чином.

Підрахунок проводився протягом трьох днів поспіль 20.05-22.05.21 в 33 секторах, які були обрані випадково у електронному вигляді за програмою.

В цілому в підрахунку прийняли участь більше 40 осіб.

Це представники Української академії лідерства, Донецького медичного університету, співробітники підприємства МКП «Щасливі тварини», волонтери та небайдужі мешканці нашого міста до безпритульних тварин!!!

Волонтери нашого міста завжди відгукуються на наші прохання про допомогу.

Так і цього разу у підрахунку тварин приймали участь небайдужі зоозахисники: Гуріна Юлія, Ситнікова Ольга, Кляхіна Ксенія, Михайлова Валентина, Зенцова Анастасія, Кріссіоне Марина. У тяжкий для підприємства час ці люди неодноразово допомагали тваринам, ми завжди можемо розраховувати на них, вони ніколи нас не підводили!Сподіваємось, що вони стануть прикладом для інших!!!

МКП “Щасливі тварини” висловлює велику подяку всім причетним до цієї події.