Новини

Обережно – кліщі!

29.06.2021 з пос. Мелекіно дві жінки привезли до нас на підприємство гарного безпритульного пса з однією маленькою проблемкою: він був весь у кліщах! Коли ветеринари вели тварину на кастрацію вони ще не знали масштаби ураження. На тварині було більше 70 кліщів, а дорогою та у вольєрі собакою було загублено ще близько 20 осіб, які напилися кров’ю та збільшилися більш ніж у 100 разів. Кліщів зняли, уражені вуха обробили та провели всі необхідні дії проти занесення кліщів іншим собакам. Ветеринари МКП «Щасливі тварини» припустили наявність серед тих кліщів заражених бабезіями, але тварині без наявних показань не рекомендовано колоти токсичні препарати проти цих паразитів.

Позавчора у собаки з’явилися симптоми захворювання і на підставі анамнезу та клінічної картини діагноз підтвердився. Ми оперативно придбали ліки для тварини за кошти небайдужих та працівників. Зараз пес почувається набагато краще, але ще потребує періоду відновлення.

Враховуючи те, що МКП «Щасливі тварини» не є лікувальним закладом, а займається стерилізацією безхатніх тварин в нас немає ліків на такі ситуації.

Просимо у вас, шановні читачі нашої групи та небайдужі люди, допомоги! Нам потрібен «Піро-стоп» (він дорожчий але менш токсичний) або «Азидин» (він дешевший, але набагато гірше переноситься тваринами). Ви можете принести ці та інші необхідні медичні та ветеринарні препарати безпосередньо на підприємство або то ви можете зробити внесок на наш благодійний рахунок з поміткою на ліки.

UA303354290000026006054018904

ЄДРПОУ 41083518

Також виможете перевести благодійний внесок в Приват24, в розділі “Платежи” потрібно ввести наш код ЄДРПОУ 41083518, вибрати МКП “Щасливі тварини” та розділ “Благодійна допомога”.