Статті

Підсумок 2021 року

Підведемо підсумок 2021 року

Відловлено – 1733 голів

Стерилізовано – 1487 голів

Прилаштовано 321 голів

Нашим підприємством зроблена велика робота заради гуманного відношення до тварин. Ми дякуємо всім доброзичливцям за те що ви є у наших чотирилапих, ви робите великий внесок в їх життя. Вашими силами зібрано понад 2500 кг сухих кормів та інших продуктів харчування.

За рік нас відвідало понад 50 освітніх закладів, організацій та підприємств, а саме: ЗОШ № 4, 50, 20, 68, 33, 34, 65, 36, 52, 15, дитячий садок №90, будівельний коледж, політтехнічний коледж, ГПШ №1,Українська академія лідерства, МПМЛ, МДУ, ДНМУ, представники Донецької обласної прокуратури , IT компанії Маріуполя Exadel, танцювальний колектив “Проспект” ГДК “Український дім”, Маріупольська молодіжна рада, Зелений центр Метінвест та багато інших. Дякуємо за допомогу у наведенні порядку на території підприємства комунальним підприємствам КП “Коммунальнік”, ПЕМЗО “Міськсвітло”, ККП “Маріупольавтодор”, МКП “Зеленого будівництва”.

Окрема подяка волонтерам та мешканцям нашого міста, які за власні кошти особисто допомагають нашим тваринам, по мірі власних сил та можливостей. Дякуємо нашим недоброзичливцям, ви робите нас сильнішими, хоч і в глибині душі ви розумієте, що основна наша ціль це допомога тваринам.

За цей час на нашому шляху було багато штормів, які ми з нашою командою спеціалістів вистояли та побороли. Ми дякуємо нашим співробітникам, що незважаючи ні нащо вони залишаються відданими своєму ділу, а саме:

Ветеринарним лікарям Гуляєву А.В та Шабан О.М.;

Бригадам по вилову безпритульних тварин Ящелдову С.Л., Вялкову М.О, Літвіненко О.М. та Яценяку Л.Л.;

Робітникам по догляду за тваринами Карпенко К.С. та Протосенко П.П.;

Золотим ручкам нашого підприємства Гльозі А.Л.;

Майстру виробництва Гуляєвій Д.В., Реєстратору Ключко О.О. та аміністратору Лугіной Д.Г..

Дякуємо, що ви з нами!!!!