Новини

До чого слід підготуватися людині, яка вирішила завести собаку

Бажаєте завести собаку? А ще краще, взяти у нас в МКП «Щасливі тварини»? Відмінна ідея! Звичайно, якщо готові взяти на себе відповідальність за живу істоту. Про що слід пам’ятати, якщо ви вирішили завести собі чотирилапого і як зробити ваше співіснування комфортним?

1. Одного бажання мало. Потрібно подумати що ви можете дати саме цій тварині. Наприклад, я хочу завести альпаку та лисицю, але не можу нічого їм запропонувати.

2. Бюджет. Пам’ятайте, що собака обходиться дорого: не можна економити на кормі, необхідно часто показувати собаку ветеринару, і чим старше стає ваш улюбленець, тим частіше будуть походи в клініку і тим більш дорогі медикаменти йому знадобляться.

3. Чи всі члени родини згодні на пухнастика? Незгода родичів, або випадково виявлена алергія – основні причини чому собаки та коти опиняються на вулиці.

4. Виховання та час на ігри. Собаки дуже соціальні тварини, орієнтовані на людину. Більшість порід виводилися для виконання роботи, тому засумувавши, тварина може почати трощити меблі в якості розваги. Чи буде у майбутніх господарів час на прогулянки та заняття з собакою?

5. Тотальна зміна образу життя. Прогулянки, прибирання «бонусів» та недосип (особливо актуально для цуценят), дресура та інше.

6. Собака повинна підходити вам. Наприклад, якщо ви ведете активний спосіб життя і щодня ходите на пробіжку, виберіть собаку такої породи та характеру, яка із задоволенням складе вам компанію. Також слід враховувати, що деякі собаки за своєю природою владні і навіть можуть «будувати» людину. Якщо у вас ще немає досвіду життя з собакою, то навряд чи ви зможете приборкати вдачу такого вихованця. При виникненні непорозуміння з собакою, які ви не зможете вирішити самостійно потрібно звернутися до спеціаліста.

Враховуючи, що тільки від людської безвідповідальності на вулицях міста стільки бездомних і нещасних собак. До появи нового члена родини потрібно ставитися відповідально, тоді ви знайдете справжнього, відданого друга.