Новини

«Подаруй тваринам нову сім’ю» – фото-проект МКП «Щасливі тварини» і ДонДУВС

На цьому тижні в місті стартувала реалізація фото-проекту «Подаруй тваринам нову сім’ю». Календар 2022 року, на сторінках якого фото курсантів Донецького державного університету внутрішніх справ з бездомними тваринами. Проект повинен нагадати всім – ми відповідаємо за тих, кого приручили. А ще надихнути маріупольців брати додому тварин з притулків.

Ідея фото-проекту належить курсантам ДонДУВС, які регулярно відвідують тварин, що знаходяться в МКП «Щасливі тварини». Студенти сподіваються, що зможуть таким чином допомогти тваринам знайти нових господарів. Так, сьогодні на пляжі Піщаний відбулася фотосесія курсантів з тваринами.

фото з сайту https://mariupolrada.gov.ua

«Ідея пристрою тварин в добрі руки для нас основоположною. За минулий рік нам вдалося знайти господарів для 300 тварин. Вважаю, що це не так багато, але ми прагнемо до нових вершин. Сподіваємося, що після виходу календаря нам вдасться донести до жителів важливість процесу і переконати їх взяти собаку, тим самим знайти друга і захисника. Також дуже вдячні курсантам. Вони справжні герої », – зазначила директор комунального підприємства Олена Швидка.

фото з сайту https://mariupolrada.gov.ua

Курсанти, в свою чергу, поділилися враженнями і розповіли про своїх домашніх улюбленців. Олександра Лунгу розповідає, що пів року тому взяла кішку з притулку. Згадує, що відразу вона була налякана, але з часом адаптувалася і її полюбили всі члени сім’ї.

фото з сайту https://mariupolrada.gov.ua

Начальник відділу профорієнтаційної роботи ДонДУВС, майор поліції Галина Ізотова розповіла: «Наші студенти дуже прагнуть допомогти цим тваринам. Всіляко підтримують і навідуються до них. Курсанти задоволені, що своєю участю в проектах «Подаруй тваринам нову сім’ю» можуть підтримати їх».

фото з сайту https://mariupolrada.gov.ua