Статті

Важлива інформація

І знову нагадуємо, що МКП «Щасливі тварини» не приймає цуценят, які не досягли стерилізаційного віку, а саме 1 року (в особливих випадках з 6-7 місяців) та за відсутності годуючої їх самки!
Це рішення було прийняте на підставі Статуту нашого підприємства та Концепції регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Маріуполі разом з ветеринарними лікарями КП та зоозахисниками міста.
Найголовнішою причиною є те, що на підприємстві часто зустрічаються вірусні та бактеріальні хвороби собак, так як МКП «Щасливі тварини» – це карантинний майданчик і в день до нас надходять щонайменше 5 тварин. Ці тварини можуть бути носіями збудників різноманітних захворювань. Цуценята – найменш захищена група тварин і частіше підхоплюють інфекцію.
Всім відомо, що на МКП «Щасливі тварини» багато цуценят хворіло вірусним ентеритом. Це страшна хвороба для таких маленьких тваринок, вони можуть вмирати і вмирають, відчуваючи сильний біль. А ще вони заражають один одного і дорослих собак після стерилізації! Летальність за цієї хвороби може досягати 99%!
МКП «Щасливі тварини» є стерилізаційним майданчиком, в нас не повинні знаходитися тварини довше 14 днів. Ми не притулок, в нас цуценята не можуть дорости до 6 місяців. Їм потрібно спеціальне харчування для цуценят, яке допоможе їм вирости здоровими тваринами та мати сильний імунітет. Таких тварин потрібно соціалізувати та якнайшвидше прилаштувати, а це все ресурс часу та фінансів. Це все робиться на бюджетні кошти та нашими співробітниками, тобто на добровільних засадах, бо в нас не передбачене таке довге утримання тварин, а саме до статевої зрілості.
По такому ж принципу діють і в інших КП України, вони не беруть цуценят.
Отже, варто запам’ятати:
1. МКП «Щасливі тварини» не притулок!
2. Ми не приймаємо цуценят не тому що «у нас немає душі і ми не любимо тварин», а тому що ми не бажаємо їм смерті!
3. Просимо вас поважати час та роботу наших співробітників та утриматись від коментарів в адресу підприємства на просторах інших соціальних мереж.
4. Якщо ви знайшли цуценят зробіть декілька простих кроків:
– Постарайтесь зробити декілька гарних фото
– Знайдіть у соцмережах зоозахисні групи м. Маріуполь (наприклад, Инициативная зоозащитная группа “Животные в дар. Группа помощи. Мариуполь” )
– Виставіть фото з описом у групі та залишіть свій номер телефону у разі виникнення додаткових питань
5. Будь ласка, зрозумійте, ви не допоможете тваринам, якщо перекладете відповідальність на нас або волонтерів та зоозахисників!
Ми стерилізаційний центр, наша головна задача – стерилізація тварин.
Волонтер чи зоозахисник – людина, яка допомагає тваринам по мірі своїх сил.
Сподіваємось на ваше розуміння!