Статті

Всі шляхи ведуть до нас

Всі шляхи ведуть до нас. Вчорашня знахідка на вул.Флотська.

Заява : Просимо забрати собаку до притулку…

Пояснюємо, що не притулок…

Знову телефонний дзвінок: заберіть на стерилізацію…Тут не відмовиш. Забрали. Пес знаходиться на вул. Чукаріна 1 і чекає черги на стерилізацію, як і ще 23 тварини, які потрапили до нас у минулі три дні.

Стерилізуємо, прорекламуємо і що далі? Для такої гарної, вихованої та чемної тварини вулиця це жахливо! Жити у вольєрі, у замкнутому просторі у нас теж не вихід… На жаль, вигул забезпечено не кожний день з причин зайнятості та завдань, які покладено на підприємство. Нескладний розрахунок…

70 тварин щоденно потребують вигулу:70* 30 хвилин (як мінімум!) – 35 годин у день. 5 людей щоденно повинно знаходитись на підприємстві по 8 годин, щоб забезпечити такий мінімальний вигул. Але у карантинного майданчику іншій функціонал, так, без сумніву, він більш важливий і ми максимально виконуємо план стерилізацій, розуміючи, що це основна мета.

Але попри те, що двері підприємства відкриті для всіх бажаючих вигуляти собаку чи надати якусь іншу посильну допомогу, бажаючих погратися з тваринами не має зовсім. В червні 2021 року підприємство з метою вигулу тварин не відвідав майже ніхто…

Чотирилапі не розуміють, чому так? Чому для них ні у кого не вистачає часу?… Вони вірять, що безпритульні тимчасово, та чекають на вас!Якщо не має змоги прихистити тварину, приходьте до нас просто поспілкуватися з ними, вигуляти та подарувати частку вашого доброго серця!!!

А вони віддячать!!! Ми знаємо!!!